Зимовий відпочинок в Карпатах

Зимовий відпочинок в Карпатах

Існує дуже багато різноманітних способів активного відпочинку в Карпатах. Умовно їх можна поділити на літні і зимові види. До літнього відпочинку відносяться екскурсії, походи в гори з ночівлею в палатках, верхова їзда на конях, подорожі на квадроциклах, кемпінг, рафтинг, тощо.

Зимою туристи приїжджають в Карпати в основному для відпочинку на гірськолижних курортах «Буковель» і «Драгобрат». Розкинувшись на стрімких схилах Чорногірського хребта Карпат, вони щорічно приймають величезну кількість відпочиваючих.

Добре облаштовані траси, сучасні підйомники та снігові гармати «Буковелю» і «Драгобрату» створюють всі необхідні умови для катання на лижах, сноубордах, сноубайках, сноутюбах, санах.

Спектр послуг для активного зимового відпочинку також включає прогулянки на собачих упряжках, скутерах «Segway», снігоходах, квадроциклах, спуск у зорбі, нічні екскурсії схилами Карпат на ратраках, каток та інші розваги.

Зимовий відпочинок в Карпатах

Безумовно, гірськолижний курорт «Буковель» є найбільшим і найпопулярнішим зимовим відпочинковим комплексом в Карпатах і в Україні загалом. Північні схили Карпатських гір, на яких побудовані траси, захищені від прямого сонячного проміння, що забезпечує наявність тут снігового покриву з листопада по квітень.

Розвинена інфраструктура «Буковелю», лижна школа, сноупарк, велопарк, екстрім-парк, скалодром, розважальний центр «Бука», 56 трас загальною довжиною 55 км, 16 витягів з пропускною здатністю 34700 осіб/год дозволяють приймати понад мільйон туристів за день.

«Драгобрат» — найвисокогірніший гірськолижний курорт Карпат, справжня знахідка для екстремалів гірських лиж і сноуборду. Схили «Драгобрату» розташовані на висоті 1400 м над рівнем моря біля підніжжя г. Стіг Свидівецького масиву Карпат. Звідси любителі красивих пейзажів можуть милуватися чудовими краєвидами найвищого масиву Українських Карпат — Чорногори.

Зимовий відпочинок в Карпатах

Зимою температура повітря на «Драгобраті» становить -3° — -5°С, стабільний сніговий покрив зберігається з листопада по травень. На протязі цього часу туристи мають змогу відпочивати і кататися на найкрасивіших схилах в Карпатах. Багато трас «Драгобрату» підсвічується, тому кататися на них можна і в темну пору доби.

Відпочиваючи на «Буковелі» чи «Драгобраті», Ви завжди маєте можливість по дорозі заїхати до нашої садиби на відпочинок. Наші низькі ціни на проживання і харчування приємно вас здивують, а невелика відстань до підйомників не складе зусиль доїхати туди власною машиною, на таксі або маршруткою.

Зимовий відпочинок в Карпатах Івано-Франківської області залишає незабутні враження у туристів і вони повертаються сюди знову і знову.